Work proposition

Digital Account Executive / Manager

Program 1000+
Wiesz, że ta praca nie jest dla Ciebie, ale znasz kogoś, kogo powinniśmy zatrudnić? Daj mu/jej znać, a jeśli go/ją zatrudnimy, dostaniesz 1000 zł! Kandydat wraz z przesyłanym CV powinien podać nam Twoje imię i nazwisko a po zatrudnieniu go przekazać nam dane potrzebne do wypłacenia Twojej premii. Regulamin akcji dostępny jest tutaj

Kogo szukamy?
Szukamy osoby o szerokich zainteresowaniach i doświadczeniu w zakresie marketingu internetowego, która wesprze nas swoimi talentami i weźmie aktywny udział w rozwijaniu kompetencji digitalowych naszego zespołu.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie i koordynowanie projektów: stron www, kampanii content marketingu, SEO, SEM, video, kampanii reklamowych w Internecie;
  • przygotowywanie: analiz UX, SEO, zachowania użytkowników itp.; strategii komunikacji w Internecie z uwzględnieniem customer journey
Wymagania podstawowe:
  • minimum 1 rok doświadczenia po stronie agencyjnej w obsłudze złożonych projektów z obszaru digital,
  • wiedza o aktualnych trendach w marketingu internetowym,
  • wiedza o UX,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu podwykonawców i w pracy z nimi,
  • doświadczenie w planowaniu i optymalizowaniu kampanii wielokanałowych, w tym AdWords, FbAds,
  • doświadczenie w Analytics,
  • rozumienie mechanizmów rządzących content marketingiem,
  • doświadczenie w prowadzeniu fanpage’y. Community management będzie dodatkowym atutem,
  • język angielski – komunikatywny.
Cechy pożądane – idealny kandydat to:
  • gracz zespołowy – potrafi przyjąć za priorytet cele zespołu ponad swoje osobiste,
  • pasjonat marketingu internetowego
  • lubi odkrywać to, co nowe i nieznane,
  • potrafi robić przynajmniej kilka rzeczy równolegle.

Z kim będziesz pracować:
Pegasus Interactive to część Pegasus Group – grupy agencji działających w obszarze komunikacji marketingowej 360 stopni.  Mamy ponad 25 lat doświadczenia w marketingu. Prowadzimy projekty w kraju jak i na rynkach zagranicznych. Prowadzone przez nas projekty internetowe są często jednym z elementów większego przedsięwzięcia marketingowego.

Współpracując z klientami, kładziemy duży nacisk na skuteczność i dbamy o wysoki poziom obsługi i doradztwa. Prawdopodobnie dlatego wśród naszych klientów są tacy z którymi pracujemy ponad 10 lat.
Staramy się, aby w zespole panowała atmosfera współpracy i wzajemnego zaufania. Stawiamy na wzajemne wspieranie się, słuchamy sugestii, analizujemy pomysły, a najlepsze z nich wdrażamy.  Najbardziej cenimy ludzi, którzy poza realizacją swoich zadań, potrafią usprawniać pracę swoją i kolegów.

Oferujemy:
  • atmosferę dobrej współpracy i ludzkie podejście,
  • miejsce do parkowania auta lub roweru,
  • biuro z tarasem w kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych,
  • wspólne grillowanie na tarasie,
  • pracę w jednym z miejsc o najczystszym powietrzu w Warszawie,
  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności.

CV i list motywacyjny ślij na adres praca@pegasus.pl .
W tytule maila wpisz: rekrutacja Digital Account